Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

3,222 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nje balotazh per diten e neserme ndersa Politano do te jete: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Nje balotazh per diten e neserme ndersa Politano do te jete: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Asnje problem i rende per Politanon sipas Gazzetta dello Sport.

Sipas te perditshmes italiane, Politano do te jete ne mes titullareve ne formacionin e neserm ndaj Torinos.

Gazzetta tregon se balotazhi i vetem eshte ai i Joao Mario dhe Nainggolan me portugezin ne avantazh ne kete moment mbi belgun.

Per sa i perket te tjereve, jashte Keita dhe Vrsaljko sic ishte parashikuar.

Ja formacioni i mundshem:

INTER (4-3-3): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic, Joao Mario; Politano, Icardi, Perisic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.