Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nje bashkepunues i Thohir: “Eshte i emocionuar”

Gazzetta – Nje bashkepunues i Thohir: “Eshte i emocionuar”
Xhorxh Gellci

Thohir eshte ne Paris per te mbyllur marreveshjen me Morattin: tek ai, sipas shume zerave, do te shkoje 70% e klubit. Dhe nderkohe Gazzetta dello Sport referon se si nje bashkepunues i ngushte i Thohir pershkruan momentin aktual. Ne keto dite, Erick Thohir eshte shume i emocionuar, dhe mezi po pret te kurorezoje endrren e tij, pra te hyje ne qender te futbollit europian. “Ndoshta eshte ceshtje oresh. Dhe nuk ja del te fshehe tensionin pozitiv me miqte dhe familjaret: pas Washington Dc ne Shtetet e Bashkuara (ku behet fjale per nje bashkepunim ne nje kampionat minor), kete rradhe eshte shume prane zbritjes ne planetin e futbollit te madh” – perfundon Gazzetta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags