Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,362 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nje tjeter ndeshje e madhe: tashme Mazzarri ka nje avantazh.

Gazzetta – Nje tjeter ndeshje e madhe: tashme Mazzarri ka nje avantazh.
Ardis
  • On 03/10/2013, 10:34

“E gjitha eshte e studiuar ne detajet me te vogla, duke perfshire edhe 11-shen qe do te filloje kunder verdhekuqve”. Interi po i afrohet ndeshjes kunder Romes dhe, sipas Gazzetta dello Sport, ne krahasim me te kaluaren, kesaj rradhe Mazzarri do te kete nje avantazh te vogel. “Qe tashme kane treguar se dine te ndryshojne ndeshjen. Ky eshte avantazhi i madh ne krahasim me javet e kaluara te tipit kunder Juventusit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.