Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

396 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Obi dhe Samuel ne grup. Argjentinasi tashme…

Gazzetta – Obi dhe Samuel ne grup. Argjentinasi tashme…
Ardis
  • On 29/08/2013, 12:08

“Tekniku toskan dhe stafi i tij dje e kane «shtrydhur» grupin me nje dopio sesion stervitje ne nje total prej tre oresh intensive. Nje pune atletike, teknike dhe taktike ne te cilen ka marre pjese edhe Joel Obi, i cili e ka hedhur mbrapa kraheve demtimin qe e kishte frenuar te luante ne ditet e shkuara. Me shoket eshte pare Walter Samuel, i cili do te kthehet ne dispozicion mbas pushimit”. Sipas Gazzeta dello Sport, keshtu, nigeriani eshte rekuperuar plotesisht, ndersa argjentinasi do te shikohet perpara ndeshjes Inter-Juventus se ne cfare gjendje eshte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.