Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,645 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Opsioni Keita per Interin eshte i vertete, ka kaluar Candrevan…

Gazzetta – Opsioni Keita per Interin eshte i vertete, ka kaluar Candrevan…
Inter Club Staff

Keita Baldé i ka prishur mardheniet perfundimisht me Lazion.

Perfundimisht ish sulmuesi i krahut te Barcelones nuk eshte nisur per ne fazen pergatitore dhe ka shpjeguar arsyet ne rrjetet sociale. Nje blerje e pamundur? Ndoshta. Por mbi 21 vjecarin senegalez (por i lindur ne Spanje) eshte edhe interesi i forte i Interit. “Keita nuk ka perdorur terma te mesem per te shpjeguar pozicionin e tij por ka qene i qarte. Tani ai mund te kaloje edhe Candrevan ne listen e te larguarve nga Lazio. E pikerisht ne drejtim te Interit. Kerkesa prej 30 milione eurosh e Lotitos mund te ulet shume sepse Lazios i duhen para per merkaton dhe lojtari do te qendroje nje vit ne tribune ne se nuk shitet tani. Keita i pelqen prej kohesh Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.