Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,140 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Osvaldo eshte penduar por Mancini nuk fal: Eshte Tevez-2, me Interin eshte mbyllur…

Gazzetta – Osvaldo eshte penduar por Mancini nuk fal: Eshte Tevez-2, me Interin eshte mbyllur…
Inter Club Staff

Osvaldo eshte penduar: Kjo eshte ajo e degjohet ne ambjentin zikalter dhe jo vetem. Ai e ka kuptuar qe gaboi me ate sjellje ne fushe dhe ka kerkuar falje, por me shume mundesi aventura e tij tek Interi mund te quhet e mbyllur sepse Mancini nuk e ka falur.

Per sa i perket te tjerave, historia tregon se, Mancini, gjithmone, ne situata te ngjashme nuk ka falur kurre. Precedenti me i famshem eshte Tevez refuzoi te hynte ne fushe dhe pothuajse sa nuk u perlesh me tranjerin ne fushe. Tevez u denua me dy jave jashte skuadres dhe ne ate kohe City beri nje komunikate ku shkruante se “lojtari nuk do te mare dot pjese ne stervitje deri kur ti mbaroje denimi”. Tek Interi nuk ka pasur asnje komunikate, por situata duket pak a shume e njejte: Osvaldo duket larg Interit e po kerkon nje sistemim per te ardhmen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.