Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

335 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Palacio-Alvarez per tu vleresuar gjendja e tyre kur te kthehen nga ndeshjet e kombetareve.

Gazzetta – Palacio-Alvarez per tu vleresuar gjendja e tyre kur te kthehen nga ndeshjet e kombetareve.
Ardis
  • On 10/09/2013, 12:49

Walter Mazzarri ka ne mendje te konfirmoje edhe njehere dyshen sulmuesi qe luajti kunder Genoas ashtu edhe kunder Catanias, ose ndryshe Ricky Alvarez mbrapa Rodrigo Palacios. Sipas Gazzetta dello Sport, gjithcka do te varet se ne cfare gjendje do te kthehen mbas ndeshjeve te Argjentines. “Me pas eshte e qarte nese Mauro Icardi, e merr veten nga goditja qe pesoi ne ndeshjen kunder Genoas, atehere, Mazzarri do ti jepte nje shanc te luante ne Ndeshjen e Madhe (Grande Gara). Sepse te ardhurit nga kombetaret gjithmone lene nje hije konfuzioni, dhe per Interin vetem diten e enjte do te sqarohen shume gjera”, shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.