Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Palacio i mbajtur ne pushim. Taider apo Kovacic?

Gazzetta – Palacio i mbajtur ne pushim. Taider apo Kovacic?
Ardis
  • On 19/09/2013, 12:27

Interi me mendjen per ndeshjen e ardhshme kunder Sassuolos te djelen ne oren 12:30 ne Reggio Emilia dhe dje, ne Appiano, dopio stervitje. “Ne grup Mudingayi, qe deri te marten ishte stervitur me vete per shkak te nje problemi muskular. Mazzarri ka provuar Icardin ne vend te Palacios, i cili eshte mbajtur pushim parandalues ashtu si dhe Jonathan. Sot te dy do te bashkohen me shoket dhe kunder Sassuolos do te konfirmohet 11 anti-Juve. Keshtu, Taider me i preferuar ndaj Kovacic si mesfushor i brendshem i majte”, shkruhet ne Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.