Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2019

Scroll to top

Top

3,457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pastore dhe Mkhitaryan pista te gjalla dhe prioritare. Tjeter ‘jo’ Valencias per Joao Cancelon…

Gazzetta – Pastore dhe Mkhitaryan pista te gjalla dhe prioritare. Tjeter ‘jo’ Valencias per Joao Cancelon…
Inter Club Staff

Mbeten te gjalla dhe prioritare pistat Pastore dhe Mkhitaryan.

La Gazzetta dello Sport shpjegon: “Fati i Armenit eshte teresisht i lidhur me ate te Ramires: tek Interi ka vetem nje vend si ekstrakomunitar ne kete faze te merkatos. Per sa i perket Javier  Pastore, zgjedhje e pare e Sabatinit, gjithcka varet nga Paris Saint Germanin: deri kur parizienet te hapen per nje huazim, mund te behet pak ose asgje per kete piste. Nderkohe ne stand-by jane pistat e Deulofeu dhe Verdi.”

Nderkohe ne mbrojtje, Bastoni mbetet tratativa me e lehte per tu mbyllur. Per sa i perket Cancelos, klubi zikalter i ka thene perseri ‘jo’ Valencias qe kerkon ta riktheje ne Spanje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.