Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

440 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pengese per Alvarez: avioni i tij ndryshon drejtim.

Gazzetta – Pengese per Alvarez: avioni i tij ndryshon drejtim.
Ardis
  • On 12/10/2013, 12:54

Ricky Alvarez eshte kthyer ne Itali te enjten ne mbremje dhe per shkak te turbolencave meteorologjike mbi Milano ka bere qe avioni i tij te ndryshoje drejtim per ne Genoa. Me pas, kthimi per ne Milano me makine”. Nje pengese qe nuk i ka pelqyer argjentinasit, i demtuar ne kaviljen e majte qe e ka detyruar te mos te luaje me kombetaren argjentinase dhe ka dyshime nese do luaje kunder Torino-s.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.