Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,641 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Per Joao Mario gjithcka e bere prej ditesh: tashme ceshtje kohe. Pritet vetem…

Gazzetta – Per Joao Mario gjithcka e bere prej ditesh: tashme ceshtje kohe. Pritet vetem…
Inter Club Staff

Mbetet ne kembe pista qe shikon Joao Mario tek Interi kete vere. Madje ne asnje moment nuk ka qene ne dyshim, te pakten keshtu thote La Gazzetta dello Sport. 

Interi ne kete moment po pret vetem qe te beje ndonje shitje qe te mbylle kalimin e portugezit nga Sportingu i Lisbones.

Joao Mario ka thene po tashme dhe ka rene dakort me projektin e Interit, por zikalterit po studiojne formulen e duhur qe te mos preken nga sanksionet e Uefas per ceshtje te Fair Play Financiar (tek portugezet do te shkoje edhe i riu Delgado) pavarsisht se kjo marreveshje kap shifren e 45 milioneve sebashku me bonuse.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.