Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,056 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Piero Ausilio dje ne shkallet e stadiumit per Roma-Fiorentina: ja cilet jane ndjekur nga afer!

Gazzetta – Piero Ausilio dje ne shkallet e stadiumit per Roma-Fiorentina: ja cilet jane ndjekur nga afer!
Inter Club Staff

Ne tribune dje ne Olimpico te Romes ka qene prezent edhe drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, per te ndjekur nga afer Roma-Fiorentina.

Sipas te perditshmes italiane, Gazzetta dello Sport, drejtuesi zikalter ka ndjekur nga afer “disa lojtare qe jane ne listen e klubit per veren e ardhshme. Emrat jane gjithmone ato te njejtet: Manolas, Bernardaschi dhe Chiesa. Sidomos per grekun eshte folur shume kohet e fundit dhe mediat kane shkuar deri aty sa kane thene qe ka nje marreveshje ndermjet lojtarit dhe klubit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.