Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

848 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pioli buzeqesh: Ansaldi, Palacio dhe Ranocchia te rekuperuar per derby!

Gazzetta – Pioli buzeqesh: Ansaldi, Palacio dhe Ranocchia te rekuperuar per derby!
Inter Club Staff

Ne pritje te rikthimit te gjithe futbollisteve nga kombetaret dhe ne pritje te pergatitjes finale perpara derbyt kur grupi do te jete i plote, Stefano Pioli mund te ndihet i limtur: infermieria eshte boshatisur.

Kete gje e tregon La Gazzetta dello Sport: “Lajme te mira nga infermieria duke pare qe Ranocchia, Palacio dhe Ansaldi (i cili eshte me parpara se te tre) kane rritur punen ne stervitje. Ndermjet dites se sotme dhe te neserme do te rikthehen ne grup. Ndersa stafi zikalter ka pasur siguri nga stafi i kombetares se Candreva nuk ka asgje serioze.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.