Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,860 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pioli drejt 3-4-2-1: Joao Mario dhe Perisic pas Icardit. Nderkohe ka dyshime per…

Gazzetta – Pioli drejt 3-4-2-1: Joao Mario dhe Perisic pas Icardit. Nderkohe ka dyshime per…
Inter Club Staff

Vazhdojne provat taktike per Stefano Piolin ne prag te ndeshjes se neserme ndaj Sassuolos qe do te luhet ne oren 12:30 te paradites.

Por ato qe mbeten, jane dyshimet mbi modulin, duke pare provat e shumta qe ka bere tranjeri zikalter. Sipas Gazzetta dello Sport, balotazhet ne skuader per ta nisur nga minuta e pare jane dy: Ansaldi i cili eshte ne avantazh ndaj Nagatomos dhe Melo perpara Kondogbia. Per sa i perket skemes, ne fakt pritet te jete nje 3-4-2-1 me Joao Mario dhe Perisic ne krahet e Icardit.

Ky eshte dhe formacioni i mundshem:

INTER (3-4-2-1): Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo; Candreva, Brozovic, Melo, Ansaldi; Joao Mario, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.