Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

3,134 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pioli konfirmon 3-4-2-1. Tre veta ne gare per dy vende titullaresh…

Gazzetta – Pioli konfirmon 3-4-2-1. Tre veta ne gare per dy vende titullaresh…
Inter Club Staff

Stefano Pioli nuk heq dore nga mbrojtja me tre, pavarsisht se Medel dhe Miranda rrezikojne ndeshjen me Romen per shkak kartonash.

Do te jete perseri nje 3-4-2-1 edhe ne Bologna. Kete gje e shpjegon La Gazzetta dello Sport, e cila nenvizon se si moduli do te jete i njejte me dy ndeshjet e fundit te Interit. Me Kondogbia dhe Icardi te skualifikuar, me rikthimin e Perisic, dyshimet qendrojne ne tre elemente te skuadres: Banega, Eder dhe Palacio. Njeri nga te tre do te qendroje ne pankine, me Joao Mario perkrah Gagliardini. Ja formacioni i mundshem:

INTER (3-4-2-1): Handanovic; Murillo, Medel, Miranda; Candreva, Gagliardini, Joao Mario, D’Ambrosio; Eder, Perisic; Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.