Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ranocchia-Gala, mbyllet gjithcka ne fotofinish?

Gazzetta – Ranocchia-Gala, mbyllet gjithcka ne fotofinish?
Ardis
  • On 03/02/2014, 12:27

“Po. Jo. Mbase, ne fotofinish. Edhe dalja e Andrea Ranocchias ne huazim po kthehet ne nje problem. Kur dukej gjithcka e mbyllur, del problemi i rroges se mbrojtesit qe mund te prishe tratativen qe dukej se ishte e mbaruar. Gjate mbremjes se djeshme, po lojtari ka marre ne telefon Mancinin, teknikun e Galatasaray qe ka insistuar qe ta marre ne Stamboll, tentive per zhbllokuar gjithcka perpara mbremjes se sotme, atehere kur mbyllet merkato ne Turqi”. Gazzetta dello Sport, nuk i shuan shancet: “Ranocchia ne Tueqi eshte akoma e mundur. Ranocchia duhet te kishte pranuar nje pergjysmim te rroges se tij. Dhe per te gjitha ka nje limit, duke pare qe djaloshi i ka thene po pergjysmimit te rroges qe merr te Interi. Por Ranocchia kerkon Mancinin mbasi nuk eshte me pjese e projektit te Mazzarrit dh kerkon te ndjeke endrren te marre pjese ne kombetaren azzurra per Boterorin dhe nuk mund te perjashtohet qe nje operacion i tille te jete i suksesshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.