Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,391 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Rinovim kompleks per Handanovic: deshiron Champions Leaguen…

Gazzetta – Rinovim kompleks per Handanovic: deshiron Champions Leaguen…
Bujar Berishaj

Ashtu sic shkruan Gazzetta dello Sport, prioriteti i Interit eshte qe te shpejtoj per rinovimin e Samir Handanovic, man of the match dje kunder Dnipros.

Kontrata i skadon ne 2016 dhe mbi te duhet te kete levizje interesante nga vendet tjera. Nje takim i ri mes agjentit te Handanovic dhe Piero Ausilios eshte mbajtur ne ditet e kaluara. Klubi ka perseritur vullnetin per te rinovuar. Portieri pret. Deshira e tij per te luajtur ne Champions League e le ate te pavendosur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.