Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,092 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Rolando dhe Kovacic rikthehen. Icardi eshte.

Gazzetta – Rolando dhe Kovacic rikthehen. Icardi eshte.
Ardis
  • On 14/12/2013, 13:13

Gazzetta dello Sport perpilon formacionin e mundshem zikalter qe neser ne mbremje do te perballet me Napolin. Dy dyshime per Mazzarrin: Rolando dhe Kovacic“Nje balotazh qendron me Ranocchian (favorit), por nuk mund te perjashtohet fakti qe mbas performances se fundit, Juan Jesus mund ta nise nga pankina. Me rikthimin pothuajse te sigurte te Nagatomos, Taider dhe Kovacic konkurrojne me njerin – tjetrin per pozicionin e mesfushorit te brendshem te djathte. Ne avantazh ish-lojtari Bolognes. Ne Napoli duhet te rikthehet ne dispozicion Icardi. Maurito edhe dje ju pergjigj shume mire stervitjes ne grup dhe mund te jete nje arme me shume. Me shume e veshtire eshte situata per Milito dhe Samuel, qe mbase mund te provojne te jene te gatshem per derby-in”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.