Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,153 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Rolet, Thohir kerkon me shume qartesi. Ausilio…

Gazzetta – Rolet, Thohir kerkon me shume qartesi. Ausilio…
Ardis
  • On 12/12/2013, 12:47

Erick Thohir i ka kerkuar njerezve te tij te transmetojne nje filozofi te bazuar ne nje qartesi te ndryshme mbi rolet. E shpjegon Gazzetta dello Sport, presidenti i ri kerkon te shmange mbivendosje te roleve “duke kerkuar nje komplementaritet ideal midis kush punon me dhe per skuadren. Kerkesa e Thohir eshte qe te kete nje njeri qe te sherbeje si nje lidhje per nje eksplorim me te gjere dhe mund te lidhet me kete person mbi perspektivat me interesante apo objektivat e merkatos, ne kete menyre intesifikon edhe raportet me klubet e tjera”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags