Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,180 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Salah, Chelsea pranon kushtet e Inter…

Gazzetta – Salah, Chelsea pranon kushtet e Inter…
Bujar Berishaj

“Dje shoqeruesit e Mohamed Salah kane takuar Chelsean qe nga ana e vet eshte hapur per huazim e 18 muajve me te drejte blerje per 12 milion euro. Dhe lojtari – duke pare veshtiresit per Lavezzin – nuk eshte domosdoshmerisht alternative e Podolskit.”

Kete e shkruan sot Gazzetta dello Sport, keshtu nuk ka zbritje per hipotezat qe cojne tek ish-lotari i Baselit, tani ne skaje te projektit teknik te Mourinhos ne Londer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.