Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Schelotto drejt largimit. Ndersa aksi Inter-Livorno

Gazzetta – Schelotto drejt largimit. Ndersa aksi Inter-Livorno
Xhorxh Gellci

Gazzetta dello Sport ne numrin e sotem flet edhe per operacionet ne dalje tek Interi, ku flitet per Ezequiel Schelotto: “Pervec Silvestre, i cili ka perfunduar tek Milan, edhe Schelotto eshte duke u vendosur diku tjeter. Mes destinacioneve te mundshme ngelet Chievo, e cila deshiron qe Interi te paguaje nje pjese te mire te rroges, dhe dalin edhe Levante edhe nje klub portugez.

Ndersa persa i perket lojtareve qe do te huazohen tek Livorno, Gazzetta dello Sport shkruan keshtu: “Dje ka patur nje takim me Longo, i cili ka kerkuar 48 ore kohe per te menduar. Mbi te eshte edhe Verona, por Livorno beson se do te arrije ta marre. Eshte praktikisht e perfunduar marreveshja per kalimin ne huazim te Ruben Botta tek Livorno dhe agjentet e tij ishin ne zyrat e Interit per te percaktuar daljen. Ndersa Laxalt vazhdon te mendohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.