Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – sektori i krahut te majte: Antonelli ose Willems

Gazzetta – sektori i krahut te majte: Antonelli ose Willems
Ardis
  • On 29/08/2013, 12:36

Asgje nuk mund te merret si e garantuar ne merkato kur flitet per Interin. Keshtu, sipas Gazzetta dello Sport propozon dy emra per krahun e majte ne rast te largimit te Alvaro Pereiras: Jetro Willems (PSV, vitlindja 94′) dhe Luca Antonelli (Genoa). “Per te parin ka pasur nje kontakt dhe dje ne mbremje Ausilio ishte ne San Siro per te pare djaloshin. Zikaltrit po kerkojne te shesin Alvaro Pereira dhe ne rast se ja dalin, parate e shitjes do te perdoren per blerjen e talentit te ri Jetro Willems, qe PSV e vleren 6-7 milion €. Ndersa alternativa do te ishte Luca Antonelli qe mund te vije ne Milano ne forme huazimi me te drejte blerjeje”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.