Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

489 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Serish Samuel. Pa te filloi kriza.

Gazzetta – Serish Samuel. Pa te filloi kriza.
Ardis
  • On 29/10/2013, 11:47

“Gjashte muaj e gjysem nga ndeshja e fundit zyrtare (Inter-Roma 2-3, ndeshja e kthimit ne gjysemfinalen e Coppa Italia me 17 prillin e kaluar), Walter Samuel kap nje post titullari ne shtepine e Atalanta-s. Ndeshja e duhur ku ne sezonin e kaluar Interi, fillon renien e lire ne vendin e nente”, kujton Gazzetta dello Sport“Kaq shume kohe per tu rekuperuar sepse ne moshen 35 vjec, midis te tjerave, edhe dy operacione per rekuperuar te dy gjunjet, ish lojtari i Romes dhe i Real Madrid eshte motor diesel qe historikisht ne fillim te sezonit vuan per te ardhur ne forme”. Do ti lere vend te lire njeri nga keta, Ranocchia ose Juan Jesus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags