Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

4,012 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Shitjet: Ja pese lojtaret qe do te largohen nga Interi kete merkato dimri!

Gazzetta – Shitjet: Ja pese lojtaret qe do te largohen nga Interi kete merkato dimri!
Inter Club Staff

Jovetic tashme eshte me nje kembe jashte Interit nderse Gnoukouri ka ende dyshime per Crotonen, por jo vetem kaq: jane shume lojtare zikalter gati per tu nisur e pothuajse te gjithe ne mbrojtje. 

Kete gje e konfirmon Gazzetta dello Sport, e cila ilustron situaten e Santon, Miangue, Ranocchia, Andreolli dhe Yao. Mbi Santon, eshte prek kohesh Sampdoria: Interi shtyn per nje shitje perfundimtare, ndersa skuadra bardheblu e deshiron ne huazim. Per belgun ne fakt eshte Cagliari prej kohesh: kerkon nje huazim dy vjecare skuadra sarde. Ranocchia i pelqen Palermos dhe Sassuolos, por rroga eshte teper e larte (rreth 2 milione euro ne sezon). Pastaj eshte Andreolli: Cagliari, Bologna de Sassuolo jane ne pritje per te bere nje hap konkret. Ne rresht per te riun Yao eshte Crotone ku ka luajtur mjaft mire vitin e kaluar ne B.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.