Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,840 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Skriniar, ja tek jemi: mbyllet ne fund te muajit!

Gazzetta – Skriniar, ja tek jemi: mbyllet ne fund te muajit!
Inter Club Staff

Po afrohet blerja e Milan Skriniar. 

“Per 22 vjecarin sllovak te Sampdorias eshte shume afer gjetja e gjuhes se perbashket per rreth 13 milione euro plus kartonin e Caprarit – shpjegon Gazzetta dello Sport -. Ekuilibri ndermjet ofertes dhe kerkeses nuk eshte gjendur ende totalisht por brenda 48 oresh eshte parashikuar nje takim i ri ndermjet paleve per te percaktuar detajet e operacionit. Mbyllja e transferimit do te behet me pare se fundi i muajit, sepse do te kerkohet qe te futet ne bilanc shitja e Caprarit ne menyre te tille qe te llogaritet perfitimi monetar i Interit nga kartoni i italianit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.