Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Skriniar rigjen Miranden: fale brazilianit…

Inter Club Staff

Gazzetta dello Sport thur levdata perseri per Milan Skriniar, gjithmone titullar ne Interin e Spallettit.

“Ai do te nise fazen e dyte me nje mesatare notash 6,48 (nder mbrojtesat qendror me te mire ne Serie A. Note mesatare me te mire se ai ka vetem Ranocchia dhe Benatia, por qe jane dy lojtare qe kane luajtur shume me pak se ai), pothuajse e pamundur kur shikon totalin e ndeshjeve. Ai ka mare vetem nje karton te verdhe ne 22 ndeshje, kunder Torinos dhe ka shenuar tre gola. Por Skriniar me shume mundesi do te rinisi me Joao Miranda, partnerin e pandashem perpara se braziliani demtohej per nje problem ne pulpe. Partneriteti ka qene shume i mire edhe me Ranocchia, edhe pse spostimi ne qendren e majte mbase e ka frenuar pak ne daljet perpara me top ne kembe qe e kane bere edhe idhull te tifozerise.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.