Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,698 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Spalletti, te njejtet 11 lojtare per javen e 5-te rresht: ja formacioni i mundshem!

Gazzetta – Spalletti, te njejtet 11 lojtare per javen e 5-te rresht: ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Asnje dyshim formacioni per Luciano Spallettin ne prag te ndeshjes ne shtepi ndaj Torinos te dielen.

Sipas Gazzetta dello Sport, tekniku nga Certaldo do te konfirmoje per heren e peste rresht me te njejtin formacion qe po ben mjaft mire ne fushe. E atehere perseri Nagatomo do te preferohet ndaj Dalbert si dhe Brozovic do e nise perseri nga pankina dhe po ashtu edhe Joao Mario.

Ja formacioni i mundshem sipas Gazzetta dello Sport:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Miranda, Nagatomo; Vecino, Gagliardini; Candreva, Borja Valero, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.