Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

483 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Taider dhe Wellington jane pista konkrete. Van der Wiel…

Gazzetta – Taider dhe Wellington jane pista konkrete. Van der Wiel…
Xhorxh Gellci

Thohir ose jo Thohir? Zerat dhe spekullimet vazhdojne, nderkohe qe merkatoja duket sikur ka kaluar ne plan te dyte dhe eshte stopuar. Por thjesht duket, sepse Interi eshte duke punuar shume per lojtarin e krahut dhe per mesfushorin. Per rolin e dyte, si gjithmone, emri ne kryes te listes te Branca dhe Ausilio eshte Nainggolan, por edhe alternativat nuk mungojne: “Alternativat e tjera, per te cilat ka kohe per te nderhyre, te cojne tek Taider dhe Wellington, me brazilianin qe eshte i bllokuar prej kohesh nga drejtuesit interiste” – lexohet ne Gazzetta dello Sport.

Ndersa persa i perket lojtarit te krahut, para pak minutash ka folur Di Marzio nga zyrat e Sky Sport, duke e lidhur me mundesine Leonardo ne Inter: “Per Leonardon flitet vazhdimisht, por nuk ka ndonje gje konkrete. Gjithsesi, Leo ka qene ai qe ka shpene tek PSG Gregory Van der Wiel, dhe ndoshta ai mund te jete blerja e pare e Interit ne rast se Leonardo vjen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.