Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,664 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Takim Fassone, Ausilo, Mancio: shfaqet emri i Dragovic…

Gazzetta – Takim Fassone, Ausilo, Mancio: shfaqet emri i Dragovic…
Bujar Berishaj

Emer i ri per mbrojtjen e Inter ne faqen e Gazzetta dello Sport te versiont te saj online.

Pas nje takimi ne mengjes mes Fassone, Ausilio dhe Mancn eshte shfaqur edhe emri i Aleksandar Dragovic, mbrojtesi austriak me origjne serbe, lojtar i Dinamo Kiev pas te cilit eshte kthyer forte skuadra zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.