Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Te gjithe ne test: nga dirigjentet tek lojtaret.

Gazzetta – Te gjithe ne test: nga dirigjentet tek lojtaret.
Ardis
  • On 12/12/2013, 12:10

“Thohir, qe do te kthehet ne Milano vetem ne fund te javes se ardhshme, mbasi i ka shpjeguar te gjitheve qe te gjithe drejtues jane te vleresuar, por ne te njejten kohe jane ne test, dhe ka dhene rregulla precize per zhvillimin e komunikimit, financiar dhe komercial, ka filluar te kete nje ide me te qarte gjithashtu ne nevojat e sektorit sportiv”. Shkurt, indoneziani po njeh realitetin e ri dhe se shpejti mund te shprehen shenjat e para te qarta te rruges se re te shoqerise.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags