Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,791 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Te gjithe te cmendur per Bonazzolin: Pas ndeshjes se pare me Interin, tashme vjen…

Gazzetta – Te gjithe te cmendur per Bonazzolin: Pas ndeshjes se pare me Interin, tashme vjen…
Inter Club Staff

Nje surprize e bukur per Federico Bonazzolin, talentin 17 vjecar Italian te Interit, qe luan per zikalerit qe nga mosha 6 vjecare.

Gjate dites se sotme tek Interi ka ardhur nje fax i gezueshem: Bonazzoli eshte grumbulluar per here te pare nga Italia Under 21. Ai shihet si nje nga futbollistet me premtues Italian. Sulmuesi do te jete i gatshem keshtu per ndeshjen e 17 nentorit kunder Danimarkes dhe do te mare vendin e Cerrit (sulmuesit te Lancianos) i cili eshte ndaluar per demtim.

Nderkohe nje kuriozitet: Nese Kombetarja e Italise Under 21 do te zbuloje fatin e saj ne Europe sepse do te hidhet shorti per fazen finale te Euro 2015.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.