Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

433 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta thur elozhe per tranjerin Vecchi: “Ka ne dore nje Formula 1 dhe e piloton si Kampion.”

Gazzetta thur elozhe per tranjerin Vecchi: “Ka ne dore nje Formula 1 dhe e piloton si Kampion.”
Inter Club Staff

Inter Primavera po dominon Kampionatin ne cdo sens. Pas fitores ne Derbyn e djeshem, jane gjashte fitoret rresht qe vlejne nje vend te pare te merituar ne Kampionat me pike te plote.

Gazzetta dello Sport ka shkruar per kete dhe ne vecanti per tranjerin e Inter Primaveres Vecchi: “Vota? 7.5 e ndoshta edhe me shume. Ka ne dore nje Formula 1 dhe po i jep si nje pilot kampion. Gjashte fitore ne gjashte ndeshje kampionati, sulmi me i mire dhe mbrojtja me e mire. Jo keq.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.