Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,133 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Tratativa eshte mbyllur: Guarin vizitat mjekesore ok. Conte deshironte…

Gazzetta – Tratativa eshte mbyllur: Guarin vizitat mjekesore ok. Conte deshironte…
Inter Club Staff

Ora 17:22 – Gazzetta dello Sport flet per nje marveshje tashme te arritur ndermjet Interit dhe Juventusit. Ja cfare shkruan e perditshmja ne uebasjtin e saj zyrtar: “Dy tratativat tashme mund te konsiderohen te mbyllura. Malazezi tashme ka pershendetur shoket e skuadres ne Vinovo, ndersa Guarin sapo ka kaluar testet mjekesore. Antonio Conte deshironte ta merte me vete ne Rome qe neser per ndeshjen e Kupes se Italise, por nuk eshte koha teknike per ta bere dicka te tille, e ai do ti bashkohet ekipit nga e merkura.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags