Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,800 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Treshe sulmi e perbere nga Shaqiri, Icardi dhe Puscas. Edhe Brozovic do…

Gazzetta – Treshe sulmi e perbere nga Shaqiri, Icardi dhe Puscas. Edhe Brozovic do…
Inter Club Staff

Ne edicionin e saj online, La Gazzetta dello Sport sjell te rejat e fundit rreth formacionit te mundshem te Interit neser ne San Siro, ndeshje qe do te luhet ne darke ne oren 20:45 dhe eshte e vlefshme per javen e 22-te te Serie A.

Mancini konfirmon sulmin e pare ne Napoli, pra me Shaqirin, Icardin dhe te riun Puscas nga minuta e pare. Jashte do te jete Palacio dhe Podolski, me perjashtim te ndonje te papriture ne minutat e fundit. Ne mesfushe debutim nga minuta e pare ne Kampionat per Brozovic, i cili ka luajtur nje pjesez loje ndaj Sassuolos dhe ka bere nje ndeshje te mire ndaj Napolit: Sebashku me te edhe Kovacic dhe Medel. Konfirmohet edhe mbrojtja e pare ne San Paolo: Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo, Santon e ne porte natyrisht Handanovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.