Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,621 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – UYL, Man. City-Inter: ja formacionet e mundshme

Gazzetta – UYL, Man. City-Inter: ja formacionet e mundshme
Inter Club Staff

Dyqind e njezet e pese milione e shtate mije. La Gazzetta dello Sport zgjedh nje numer per te prezantuar sot Manchester City-Inter qe luhet sot, ne oren 18:00 me shqiptaren dhe eshte e vlefshme per te tetat e Youth Champions League. Primavera e Stefano Vecchit luan sot mundesine per te kaluar ne raundin tjeter kunder anglezeve te Simon Davies ne “Mini-Stadium” te Manchester. Nje impiant prej 7 mije vendesh qe eshte ndertuar ne nje qender stervitjeje per te rinjte e Citiziens qe ka kushtuar plot 225 milione euro. Do te duhet me te vertete nje super ndeshje per te kaluar kete faze. Keto jane formacionet e mundshme per ndeshjen e sotme:

PROBABILI FORMAZIONI: 

MANCHESTER CITY (4-3-3): Grimshaw; Roster, Francis, Latibeaudiere, Wilson; Smith, Pozo, Dele-Bashiru; Matondo, Gonzalez, Diaz. All. Davies.

INTER (4-3-1-2): Dekic; Zappa, Bettella, Lombardoni, Sala; Brignoli, Rada, Zaniolo; Emmers; Pinamonti, Odgaard. All. Vecchi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.