Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

578 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Zanetti nuk ndalet: studion anglishten, ndjek skuadren dhe ne foto eshte akoma me i kerkuari

Gazzetta – Zanetti nuk ndalet: studion anglishten, ndjek skuadren dhe ne foto eshte akoma me i kerkuari
Ardi Deda

Numri i sotem i Gazzetta dello Sport fokusohet tek Javier Zanetti dhe tek roli i tij i ri. Ish kapiteni i Interit nuk ndalet as tani qe ka kaluar nga fusha ne zyre. Dje ishte ne Selanik dhe do te vazhdoje te ndjeke skuadren ne te gjithe transfertat. Me pas gajte vitit do te mare rruge te ndryshme per te rritur thirrjen e Interit ne bote: do te shkoje ne Indi dhe jo vetem, do te bashkepunoje me Inter Forever dhe Inter Academy. Prej nje viti studion anglishten dhe ka filluar ta flase. Turneu ne SHBA ka qene pak fillim i parakohshem sepse i njeh te gjithe ne boten e futbollit. Dhe ne foto eshte gjithmone me i kerkuari.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.