Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

738 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta zbulon: “Atehere kur askush nuk e priste, Ninja i ka treguar te gjitheve se gaboheshin: ne Appiano po tenton…”

Gazzetta zbulon: “Atehere kur askush nuk e priste, Ninja i ka treguar te gjitheve se gaboheshin: ne Appiano po tenton…”
Inter Club Staff

Forma ideale eshte ende larg, por nuk eshte se ka faj sepse ndodhet ne nje skuader e cila ka pushuar vetem 2 jave dhe ka qene ende me muskujt e nxehte.

Ndeshjen e fundit Interi e ka luajtur ne daten 21 gusht dhe kjo gje do te thote se shoket e skuadres jane pak me te pergatitur fizikisht ne kete moment.

Por Radja Nainggolan nuk duket se do te dorezohet dhe po tenton gjithcka per te parakaluar kedo qe i del perpara.

Ai ka ardhur tek Interi me nje mendje te re: ai deshiron qe kesaj radhe te lere shenje dhe te qendroje ne skuadren e Contes.

“Radja po vrapon, rruga eshte shume e gjate dhe fati i tij nuk eshte shkruar ende. Por ai po tenton ta shkruaje vete ate.”

“Mbetet nje histori e hapur, nje histori qe mund te preket nga merkato, por veshtire se ai leviz kete sezon nga aty.”

“Kjo sepse Interi ka vendosur te mos merret me me huazime, por vetem me blerje perfundimtare. Ndryshe, te gjithe ne Milano.”

“Keshtu Nainggolan po vrapon dhe po djersit, per skuadren e tij dhe per shoket qe perpara 2 sezonesh arriten Champions edhe fale nje goli te tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.