Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,711 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta zbulon: “Doni te dini cfare ka ndodhur vertete me Skriniar-PSG dje? Inter ka marre direkt nje…”

Gazzetta zbulon: “Doni te dini cfare ka ndodhur vertete me Skriniar-PSG dje? Inter ka marre direkt nje…”
Inter Club Staff

Nga nje mbrojtes te nje mbrojtes. Nderkohe qe ne ditet e kaluara Bastoni ka qene ne qender te merkatos nga mediat, tashme eshte emri i Skriniar ai qe po perflitet me shume.

Edhe pse vete lojtari ka thene ne ditet e kaluara se nuk deshiron te largohet dhe se cdo vere zerat per te nuk ndalen, duket se kesaj radhe Paris Saint Germain po e provon vertete per te.

La Gazzetta dello Sport diten e sotme ka zbuluar gjithcka cfare ka ndodhur dje ne aksin Paris-Milano per sllovakun.

Me sa duket, oferta e PSG ka qene e vertete dhe pikerisht ky eshte nje lajm shqetesues per te gjithe duke pare fuqine ekonomike te francezeve.

“Me sa duket, PSG e ka provuar direkt, pa shume negociata: ka ofruar per Interin direkt 50 milione euro, te pa ndara ne keste.”

“Inter nuk eshte menduar fare dhe ka thene menjehere jo. Per Interin nuk eshte kjo shifra qe do e largonte Skriniar nga Milano.”

“Lajmi i mire eshte se Inter nuk ka vene cmim per Skriniar. Nuk i kane thene PSG qe kthehu me kaq para dhe mund ta marresh. Nje tregues ky qe lojtari nuk eshte ne merkato.”

“Por problemi qendron te fakti se PSG mund te rrise oferten e saj ne 80 apo 90 milione euro dhe nje mbrojtes qendre per ato shifra, nuk ka skuader ne Europe qe nuk do te mendohej. Do te ishte nje shifer rekord.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.