Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

291 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kajer vazhdon te flase per derbin edhe pas nje jave: “Ja pse fitoi Interi 3-0. Kjo sepse ne si skuader nuk…”

Kajer vazhdon te flase per derbin edhe pas nje jave: “Ja pse fitoi Interi 3-0. Kjo sepse ne si skuader nuk…”
Inter Club Staff

Me sa duket te skuadra e Milanit ende nuk e kane harruar ate qe ndodhi te dielen e kaluar dhe vazhdojne te flasin.

I fundit qe ka folur per ate Milan-Inter 0-3 eshte Simon Kjaer, qe edhe njehere eshte ndalur te ajo humbje qe i ka djegur jo pak.

“Periudhe negative? Ne jemi 11 lojtare ne fushen e lojes, ose fitohet bashke ose humbet bashke. Nuk ka rruge te mesme.”

“Une per kete nuk kam pasur kurre dyshime. Eshte menyra qe une e kam pare futbollin gjithmone, qe prej dites se pare.”

“Ne kemi deshire te madhe per tu rikthyer te fitoret, si ne fillim te sezonit. Na pelqente shume ajo periudhe fitoresh.”

“Interi fitoi ndeshjen 3-0 ndaj nesh sepse kjo ndeshje ka qene nje ndeshje qe ne nuk e kemi luajtur ne nivelin tone.”

“E njejta gje ka ndodhur edhe me Spezian. Tani jemi me te qete, e njohim nivelin tone. E dime qe jemi shume te forte.”

“Por duhet te permiresohemi akoma. Do te bejme punen tone deri ne fund, te qete. Ndeshje si ajo me Interin nuk duhet te ndodhin me.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.