Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,496 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta zbulon: “Sot Inter mbyll goditjen e pare ne merkato pas asaj te Onana?”

Gazzetta zbulon: “Sot Inter mbyll goditjen e pare ne merkato pas asaj te Onana?”
Inter Club Staff

Sa shume emra dhe sa shume tratativa per Interin: duket se kjo do te jete nje vere shume e gjate per zikalterit.

Per kete flet edhe La Gazzetta dello Sport e cila edhe njehere tjeter tregon se si Inter sot mund te mbylle goditjen e dyte pas Onana.

“Po, sepse ne Milano mund te vije goditja e dyte, edhe kjo me parameter zero pikerisht si Andre Onana.”

“Ky ka nenshkruar me Interin prej muajsh dhe ka ardhur nga Ajax per te marre vendin e titullarit kapitenit Samir Handanovic.”

“Nderkohe, sot do te jete dita vendimtare per goditjen e radhes: behet fjale per Mkhitaryan, qe ka zgjedhur Interin.”

“Ai sot do te lajmeroje Romen dhe do te niset direkt per ne Milano ku do te nenshkruaje kontraten e do te beje vizitat mjekesore.”

“Bashke me Onana ai do te jete ne dispozicion te Inzaghit qe prej dites se pare te grumbullimit ne Appiano Gentile.”

“Per te do te kete nje kontrate te pasur me bonuse dhe nje page fikse 3,5 milione euro. Ai do te marre vendin e Vecinos ne skuader.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.