Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 21, 2019

Scroll to top

Top

3,600 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Zhang dhe “shkelja e syrit” ndaj Spallettit: a e dini qe Interi nuk ka ndermend te shese Skriniar?

Gazzetta – Zhang dhe “shkelja e syrit” ndaj Spallettit: a e dini qe Interi nuk ka ndermend te shese Skriniar?
Inter Club Staff

Jemi ne kohe rrjetesh sociale ku cdo gje ben merkato. Edhe nje like i thjeshte mund te behet lajm.

Sidomos kur ky like vjen direkt nga presidenca e klubit.

Me sa duket presidenti i Interit Steven Zhang ka bere ‘like’ tek nje prej frazave te Luciano Spallettit per Milan Skriniar pas ndeshjes ndaj Beneventos:

“Askush nuk ka parate e mjaftueshme per te blere Skriniar”, kishte deklaruar Luciano duke etiketuar lojtarin si te pashitshem.

Por pas ketyre fjaleve ja tek ka ardhur edhe nje konfirmim tjeter qe edhe pse ndermjet Interit dhe Skriniar prej kohesh po diskutohet per rinovimin (qe do te kete nje rritje te ndjeshme te rroges), ai do te vazhdoje te jete lojtar i Interit.

Kete gje e ka nenvizuar kete mengjes Gazzetta dello Sport duke theksuar edhe njehere deshiren e klubit, Spalletti por edhe te Zhang te cilet nuk duan ta humbasin ate qe ka treguar se eshte nje nga lojtaret me me shume te ardhme ne futbollin boteror.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.