Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,188 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Zhang dhe Thohir ne Milano: flitet per rinovimet!

Gazzetta – Zhang dhe Thohir ne Milano: flitet per rinovimet!
Inter Club Staff

Zhang Jindong dheErickThohir – perjashto ndonje impenjim profesional te oreve te fundit – priten te jene ne Milano ne fundin e javes qe te shijojne nga afer Derbyn e Italise.

La Gazzetta dello Sport shpjegon: “Delegazioni Suning dhe presidenti zikalter do te ndalen ne Milano per disa dite. Do te jete koha per te folur per rinovimet e CFA Giovani Gardini dhe te DS Piero Ausilio. Pervec tyre do te flitet edhe per situatat e disa ndryshimeve ne prag te asamblese se aksionereve qe do te mbahet ne muajin tetor e do te sherbeje per te aprovuar bilancin e aprovuar me 30 qershor. Nje procedure burokratike por qe mund te sjelle edhe lamtumiren e CEO-s Michael Bolingbroke.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.