Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,409 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Ausilio dhe Marotta jane takuar por jo per Guarin: kane folur per…

GdS – Ausilio dhe Marotta jane takuar por jo per Guarin: kane folur per…
Ardi Deda

Gazzetta dello Sport konfirmon takimin kete mengjes midis Ausilio dhe Marotta, por shton se te dy nuk kane folur per Guarin: “Dy drejtuesit e Interit dhe Juventusit, ne fakt, kane folur per sfidat e reja te kategorise dhe per problematiken perreth drejtorave sportive sot ne Itali dhe ne kontekstin europian. Por nuk kane folur per dy temat e nxehta qe u interesojne ne keto ore tifozeve te Interit dhe Juventusit, qe ka te beje me te ardhmen e Guarin dhe Ranocchia. Sigurisht, qe takimi ka vene ne dukje qe raportet midis drejtuesve te dy klubeve jane c’tensionuar. Por asjge me shume. Per fillimin e tratativave duhet pritur”, shkruan ne faqjen e saj te internetit Gazzetta.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.