Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

323 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS, Banega – Gjithcka e kryer me Interin: 3 milion per 3 vite!

GdS, Banega – Gjithcka e kryer me Interin: 3 milion per 3 vite!
Inter Club Staff

Jo nje revolucion, por shume te reja priten per Interin e sezonit te ardshem.

Corriere dello Sport shpjegon strategjine e klubit: “Skuadra per sezonin e ardshem do te kete strukturen aktuale, por do te kete maksimumi 5-6 blerje te reja dhe jo 11, si ne veren e shkuar, kete Presidenti ja ka bere te qarte stafit dhe klubit. I pari do te jete Banega i cili do te lidhe nje kontrate 3 vjecare me 3 miljon euro plus bonuse ne sezon”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags