Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

320 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Belfodil kontrate 5 vjecare: detajet.

GdS – Belfodil kontrate 5 vjecare: detajet.
Ardis
  • On 05/07/2013, 11:38

Gjithcka gati! Sot eshte dita e Ishak Belfodil tek Inter. Sipas La Gazzetta dello Sport nuk ka me pengesa per te shtyre komunikimin zyrtar, duke pare se eshte edhe me vonese ne krahasim me pritshmerit. Mengjesin e sotem, sulmuesi do te perfundoje vizitat mjekesore te nisura dje dhe do te firmose nje kontrate 5 vjecare. Shifrat nuk jane shume te larta, 800 mije € rroge, me nje sere bonusesh te lidhura me objektivat e skuadres por edhe me lojtarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.