Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

645 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Belfodil tek Interi, brenda te shtunes do te behet dhe zyrtarizimi. Cassano dhe Silvestre duhet te thone po Parmes

GdS – Belfodil tek Interi, brenda te shtunes do te behet dhe zyrtarizimi. Cassano dhe Silvestre duhet te thone po Parmes
Ardis
  • On 26/06/2013, 12:13

Tashme eshte ceshtje kohe: Ishak Belfodil do te jete sulmuesi i ri i Interit. Konfirmimi vjen nga Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon edhe situatat e Cassanos dhe Silvestres: «Sulmuesi duhet te zgjidhe disa detaje me sponsorin teknik, ndersa mbrojtesi eshte i bindur qe ne skuadren emiliane mund te rifilloje. Brenda te shtunes pritet zyrtarizimi per ardhjen e 21 vjecarit franko-algjerian ne Milano».

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.