Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 25, 2019

Scroll to top

Top

330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Biabiany, nje hap larg Parmes!

GdS – Biabiany, nje hap larg Parmes!
Juxhin Nebiaj

Javen e ardshme do zyrtarizohet kalimi me titull perfundimtar i Jonathan Biabiany nga Inter tek Parma. Sipas Gazzetta dello Sport u vleresuan problmet e zemres se sulmuesit francez dhe gjithcka shkon ne menyren e duhur, brenda nje jave vjen pergjigja perfundimtare nga Insituti Mjekesor i Sportit. Nese gjithcka shkon ashtu sic pritet, javen e ardhshme zyrtarizohet kalimi i tij tek Parma.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.