Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

993 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Brozo mund te sakrifikohet, Perisic jo!

GdS – Brozo mund te sakrifikohet, Perisic jo!
  • On 29/05/2016, 10:20

Edhe ne kombetare Ivan Perisic konfirmohet nje makine: assist per Kramaric ne ndeshjen e Kroacise kunder Moldavise. Mbi te jane hedhur syte e shume klubeve europiane (Chelsa me shume se te gjithe), por Inter do e mbaje. E konfirmon Gazzetta dello Sport: “Europiani ne France do tja shtoje me shume vleren kroatit. Nese Marcelo Brozovic eshte “vellai kroat” i sakrifikuar, Ivan do te qendroje te pakten dhe 1 vite ne Milano. Kjo edhe per shkak se veshtire se do vije oferte per te bindur Interin (mbi 30 milion). Antonio Conte e ka vendosur ne listen e deshirave, dhe ja ka derguar Roman Abramovich”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.