Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

2,296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Brozovic mund te qendroj. Joao Mario – Sissoko…

GdS – Brozovic mund te qendroj. Joao Mario – Sissoko…
  • On 23/08/2016, 12:07

Asnje e re nga fronit Joao Mario. Gazzetta dello Sport ka shkruar: “Edhe Pedro Delgado eshte ne pritje te fillimit te aventures se tij te re tek Sporting. Te dielen ne daten 28 do luhet Sporting-Porto, do jete kjo ndeshja e fundit te portugezit tek Sporting? Alternativa e tij eshte Moussa Sissoko. Inter eshte gati te paguaj 30-32 milion, por Newcastle kerkon 40. Ne gare per francezin eshte edhe Juve. Ndersa per daljet duhet then se ofertat e mira per Brozovic mungojne, dhe per kete arsye mund te flitet per rinovimin e kontrates.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.