Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,015 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Candreva deshironte Interin, por me pas zikaltrit…

GdS – Candreva deshironte Interin, por me pas zikaltrit…
Juxhin Nebiaj

Napoli eshte ndermjet Roberto Pereyra dhe Antonio Candreva: “Napoletanet kane gati 18 milion per Pereyran dhe 24 per Candreva”. Kete lajm ka publikuar sot Gazzetta dello Sport. Situatat e lojtarve jane te ndryshme, Pereyra ka pranuar hipotezen Napoli ndersa Candreva akoma, agjenti i tij konfirmoj: “E dim se klubi interesohet. Antonios i pelqen destinacioni por marveshja eshte akoma e gjate”. Candreva deshironte Interin dhe kishte nje marveshje, por ka disa kohe qe klubi zikalter nuk eshte ndjer me per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.